 |
Zeytinköy 2 No.lu Saha
1207 Antalyaspor
|
2.500
|
100 |
100 |
1 |
0 |
4,0 % |
 |
Zeytinköy 3 No.lu Saha
1207 Antalyaspor
|
2.500
|
400 |
133 |
3 |
0 |
5,3 % |
 |
Osmanli Stadi
ABB Fomget SK
|
18.029
|
1.300 |
325 |
4 |
0 |
1,8 % |
 |
Seyrantepe 1 No.lu Çim Saha
Amed Sportif FK
|
2.000
|
866 |
217 |
4 |
0 |
10,8 % |
 |
Bakirkoy KFSK
|
?
|
0 |
0 |
1 |
0 |
- |
 |
Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü 2 N
Bakirkoy KFSK
|
1.632
|
190 |
48 |
4 |
0 |
2,9 % |
 |
15 Temmuz Stadı
Besiktas JK
|
2.000
|
500 |
500 |
1 |
0 |
25,0 % |
 |
Fulya Hakki Yeten Tesisleri
Besiktas JK
|
250
|
700 |
233 |
3 |
2 |
93,3 % |
 |
Şile İlçe Stadı
Bilgi Doga SK
|
1.000
|
275 |
69 |
4 |
0 |
6,9 % |
 |
Fenerbahce Dereagzi Lefter Kucukandonyadis Facilit
Fenerbahçe SK
|
100
|
300 |
100 |
3 |
3 |
100,0 % |
 |
Florya Metin Oktay Tesisleri Çim Sahası
Galatasaray SK
|
500
|
185 |
46 |
4 |
0 |
9,3 % |
 |
Galatasaray SK
|
?
|
100 |
100 |
1 |
0 |
- |
 |
Giresun 75. Yil Sahasi
Giresun Sanayispor
|
1.010
|
250 |
50 |
5 |
0 |
5,0 % |
 |
Merzan Şehir Stadı
Hakkarigücüspor
|
500
|
1.000 |
200 |
5 |
0 |
40,0 % |
 |
Haymana Ilce Stadi
Haymana SK
|
1.083
|
1.250 |
250 |
5 |
0 |
23,1 % |
 |
Vali Nihat Canpolat Sümer 2 Nolu Saha
Kayseri Kadin FK
|
?
|
1.200 |
240 |
5 |
0 |
- |
 |
Belediye 100. Yıl Stadyumu
Sultanbeyli Gücü SK
|
3.000
|
450 |
113 |
4 |
0 |
3,8 % |
 |
Kadir Özcan Tesisleri Çim Sahası
Trabzonspor
|
1.000
|
400 |
100 |
4 |
0 |
10,0 % |
 |
Ünye Çınarsuyu Tesisleri
Ünye Kadin SK
|
300
|
100 |
100 |
1 |
0 |
33,3 % |
 |
Ünye İlçe Stadı
Ünye Kadin SK
|
10.340
|
1.850 |
463 |
4 |
0 |
4,5 % |
 |
Semdinli Ilce Stadi
Yuksekova SK
|
1.000
|
1.850 |
463 |
4 |
1 |
46,3 % |
| Gesamt: |
48.744 |
13.266 |
190 |
70 |
6 |
21,2 % |